Özlem K. - Yönetici / Çekmeköy

Ofis içi boya işlerimizde göstermiş olduğu titiz ve düzenli çalışma için Hasan Usta ve ekibine teşekkür ederiz. Kısa sürede, işlerimizi aksatmadan boya yenileme çalışmamızı tamamladılar.

Ömer Ç. - Çetin İnşaat Yöneticisi / Pendik

Yeni projemizde yer alan 12 dairenin müşteri isteklerine göre boya çalışmalarını verdiğimiz Hasan usta, gerek bizleri gerekse konut alımı için bizi tercih edenleri hiç üzmedi desek yeridir. Her bir dairede farklı renkler, farklı projeler geliştiren Hasan ustanın ekibine teşekkür ederiz. Kısa sürede projelerimizi teslim etmemizde katkısı olan Hasan ustamıza teşekkür ederiz.

Sibel N. - Merter

Boya işi öylesine titizlik gerektiren bir iştir ki bundan önce defalarca evimizi rezil edenler oldu. Ancak Hasan usta ile tanıştıktan sonra bu defa tercihimizde haklı çıkmak bizi fazlası ile mutlu etti. Doğru boya seçimi, doğru renk uyumu ve doğru işçilik ile bir gün gibi kısa sürede bizi fazlası ile mutlu etti. 2+1 ‘den oluşan iki adet dairemizi kalabalık ekibi ile bir günde temiz olarak teslim aldık. Bir bayan olarak temizlik konusunda da titiz oldukları için ayrıca mutlu oldum. Teşekkür ederim.

Furkan Ö. - Başakşehir

Sabahtan akşama iş tamamlandı. Bir günde boya. Üstelik tüm malzemeler dâhil çok uygun rakamlarla. Gerçekten bütün kış kafamızı kurcalayan konunun çözümü bu denli kolaymış oysa. Boya ve badana konusunda bu ekibe ve firmaya güvenebilirsiniz. 3+1 eşyalı evimizi bir günde tamamladılar. Üstelik marka boyalar kullandılar ve temiz çalıştılar.

Mine Ö. - Arnavutköy

Çok zor olmasını beklediğimiz süreci bizlere yük olmadan tamamlayan ustalarımıza teşekkür ederiz. Sürecimizi baştan sona kendileri yönetti. Biz sadece boya seçimi ve hangi duvarın ne renk olacağını söyledik. Temizliğe kadar tüm süreci ustalarımız tamamladı. Saygılar.

Melis & Teoman G. Ailesi - Ataşehir

Maziden kalan kötü boya hatıralarını yok eden işçilik anlayışınız için teşekkür ederiz. Evimizde kokusuz ve bir güne sığan çalışma sonrasında yeni bir başlangıç yaptık. İstediğimiz boya tonu ve duvar kağıdı seçimlerimiz tam istediğimiz gibi oldu. Üstelik maliyet olarak da geçen yıllarda ödediğimizin de altında masraf çıkardınız. Gerçekten teşekkürü hak ediyorsunuz.

Fırat L. - Şirket Yöneticisi / Levent

Boya ve tadilat işlerinde kendi kafamıza göre hareket edemiyoruz. Bağlı olduğumuz distribütörün belirlediği kriterler ve renk kodları ile çalışma yapılması gerekiyor. Bu anlamda firmanız tam olarak bu kriterleri yerine getirmeyi başarmıştır. Konu ile alakalı sizlere ve tüm ekibinize teşekkür ederiz.

Hasan E. - Avcılar

Eskitme boya çalışması için herkese güvenemezdik. Bu konuda referans aldığımız firmanızı tercih ederek ne denli doğru karar verdiğimizi gördük. Ellerinize sağlık çok güzel işler çıkardınız.

Recep H. - Bakırköy

İnternetten boya ustası bulmak oldukça zormuş. Onlarca farklı kişi ile görüştüm. Her biri kaçamak cevaplarla fiyat verdi. Ortada kaldım resmen. Sonrasın bu site aracılığı ile sizlere ulaştım ve 3+1 evim için hem uygun fiyat aldım, hem de hızlı işçilik ile tanıştım. Gerçekten çok teşekkür ederim. Saygılar.

Tuna V. - Firma Yetkilisi / Zeytinburnu

Ofis boya çalışması için tercih ettiğimiz kurumunuzdan memnun kaldık. Toplam bir hafta sürmesini hedeflediğimiz genel tadilat ve boya çalışmasını 3 güne sığdırdığınız ve bizlere kısa sürede daha ferah ve kullanışlı bir mekân kazandırdığınız için sizlere teşekkür ederiz.

Vildan J. - Şile

Yazlık evimiz için boya işini verdiğimiz firmanızdan gayet memnun kaldık. Toplamda 5+2 ‘den oluşan yapımızı bir günde yeniden kullanılabilir duruma getiren tüm ustalarınıza teşekkür ederiz. Bizler için önemli bir süreci sorunsuz çözdünüz.

Murat Ş. - Firma Yetkilisi / Üsküdar

Alçıpan bölme ve boya işlerimizde tercih ettiğim firmadan memnuniyet duyarak işlerimi teslim aldım. İki yeni bölme ve dört odanın boyanması işini toplamda iki günde kullanabilir olarak teslim ettiler. Üstelik yıkıp dökmeden, etrafı dağıtmadan büyük bir titizlikle çalıştılar. Boya markası ve renk konusunda danışmanlık verdiler ve ofisimiz için en uygun seçimi yapmamızı sağladılar. Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir firmadır.

Müslüm K. - Esenyurt

Konuşmamız, anlaşmamız ve işin tamamlanması toplam 2 gün. Ne güzel değil mi? Üstelik malzeme dahil düşük maliyet ile. Teşekkürler.

Cemal Ç. - Mimar / Yenibosna

İstanbul Yenibosna ’dan aldığımız yeni ofisimiz için dekorasyonel boya işlerinde tercih ettiğimiz Hasan Usta bize iki gün gibi kısa sürede büyük bir projeyi teslim etti. Boya, duvar kağıdı ve duvar taşı çalışmalarında tercihleri ve işçilik çok iyi. Bizlere sundukları hizmetten dolayı kendilerine teşekkür ederim.

Muhammed Y. - Bağcılar

Bunca yıl kendi evimizi her zaman yine kendim boyadım. Bundandır ki hiçbir zaman tavanda pürüzsüzlük yakalayamadım. Duvarlar desen her oda da ton farkı oldu. Kısacası işin ucuzuna kaçayım derken her zaman kaybeden yine ben oldum. Oysa çok uygun rakamlarla profesyonel hizmet alabiliyormuşuz. 2+1 evim için neredeyse boya ve malzeme fiyatına iş teslimi aldım. Gerçekten istediğim renklerde ve güzellikte artık evim. Teşekkür ederim.

Nazan Z. - Esenyurt

Annemin evi için onun tercihlerine göre boya çalışması yapacak usta arayışım sizi arayınca son buldu. Beni ikna eden ise bir günde teslim ediyor olmanız ve eşyaları yine kendiniz yerlerine yerleştiriyor olmanız. Tabi ki temiz ve titiz çalışıyor olmanız da ayrı bir artı. Tebrik ederim.

Şeref P. - Eyüp

Evimde önce ki boyaların düzgün yapılmamasından dolayı yama yama bölgeler mevcuttu. Yeterli temizlik ve tadilat yapılmadan yapılan boyalardan dolayı zamanla bu bölümler oluştu. Bu anlamda sizlere durumu anlattığımda verdiğiniz cevaplar ve sunduğunuz çözümler sizi tercih etmemi sağladı. Güzel çalışma için teşekkür ederim usta.

Can T. - Kadıköy

2+1 evimi bir günde üstelik çok uyguna boyayan ustalara teşekkür etmeliyim. Gerçek anlamda istediğim boya markası ve istediğim renkte çalışan ustalar bu işi biliyor. Öğrenci evi dediğin renkli duvarlardan oluşur. Benim ki şimdi tam olarak öğrenci evi oldu. Her bir duvarımda farklı renkler ve duvar kağıdı var.

Ümit U. - Çekmeköy

Uygun fiyata boya ve badana çalışması yapan bu ekibi tebrik ederim. Sitemizden toplam 28 dairenin boya ve badana çalışmasını üstlendiler. Üstelik diğer firmalar gibi fahiş fiyat ve fabrikasyon işçilik ile değil, her daireye özel boya ve renk seçeneği ile. Üstelik profesyonel ve hızlı hizmet ile. Başarılarının devamını dilerim.